KONTAKTY

n a r e l a
Mládzovo 55, 985 02 Mládzovo
Obchodná 53 811 06 Bratislava-Staré mesto
odevnarela(a)gmail.com

O nás
O nás

 

Umenie - móda pre zdravie

Preferujeme nový štýl módy založený na prírodných materiáloch a graficky upravené umelecké maľby.

 

Katalóg kvalitnej dámskej a pánskej konfekcie pre spoločenské, športové, reklamné a pracovné využitie vo farbách ručne maľovaných originálov a dezénov.

Kolekcia výrobkov s podstatným podielom prírodných materiálov vlny, bavlny a viskózy, vyrobená v Slovenskej republike a čiastočne v štátoch EÚ. Pevné a elastické tkaniny sú zásadne konštruované a upravované tak, aby prírodný materiál pôsobil príjemne pre ľudské telo pri spoločenských, klubových, pracovných a iných príležitostiach .

Materiály sa vyznačujú trvácnosťou a farebnou trvácnosťou bez obmedzenia spektra farieb s použitím 3D technológií. V prípade osobitnej požiadavky možnosť zobrazenia predloženej farebnej fotografie.

Cenová úroveň výrobkov je blízka bežnej konfekcii.

Možnosť spolupráce výrobou na objednávku, šitím na mieru, pracovné oblečenie podľa požiadavky a modelov, dodacia doba bude upresnená po dohode so zákazníkom písomnou formou.

Vyberie si u nás každý a hlavne za rozumné ceny.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu, ktorý nájdete v kontaktoch na našej webovej stránke.

Možnosť získať až 30% možstevný rabat na ponúkané výrobky! Všetko závisí od Vašich odberov.

 

Pre zahraničných návštevníkov

Spandex /elastane/

A benefit of spandex is its significant strenght and elasticity and its ability to return to original shape after stretching. It is non-restrictive and provides great range of movement. Only few percent of spandex is enough to improve use property.

 

Wool has excellent thermoregulation and isolation properties. It insulates in both directions - provides warmth in winter and cools you down in summer. Its natural structure allows absorbing and releasing water vapor into to atmosphere. Wool can absorb almost one-third of its own weight in water without being wet to the touch. Wool is naturally flexible, permeant and has antibacterial properties, so fabric does not stink after repeated usage.

 

PES /polyester/

Polyester fibers are very resistant against tearing and abrasion. As polyester fibers boast very low moisture absorbion properties, its strenght when wet is as good as when dry.

 

Viscose is a versatile fiber and is widely claimed to have the same comfort properties as natural fibers. It can imitate the feel and texture of silk, wool, cotton and linen. Viscose fabrics are soft, smooth, comfortable and highly absorbent, but they do not insulate body heat, making them ideal for use in hot and humid climates. Viscose is naturally very bright and confluent in contrast to wool.

 

 

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

 

KAMENNÁ PREDAJŇA:
narela
Obchodná 7127/6 (pasáž Zlatý jeleň)
811 06 Bratislava- Staré mesto

len 3 minúty od ďialnice, 200m od prezidentského paláca a 100m od najluxusnejších hotelov